Czy pas zostanie w Polsce? Włodarczyk vs Palacios

Krzysztof Włodarczyk to zawodnik niezwykle chimeryczny. Walki świetne przeplata z tymi gorszymi, z czego te gorsze to zazwyczaj pojedynki, w których jest zwyczajnie bardzo mało aktywny. Miejmy nadzieję, że tak nie będzie w najbliższą sobotę, bo przed Krzyśkiem stoi głodny sukcesu rywal.

Niestety gali nie obejrzę, bo chwilowo wyjeżdżam jednak liczę, że pojedynek wieczoru nie zostawi po sobie tyle złej krwi, co pierwsze starcie Włodarczyk vs Palacios. Chyba nikt nie chciałby oglądać ponownie spektaklu, który obaj Panowie zapewnili nam w Bydgoszczy.

Osobiście podejrzewam, że walka zakończy się punktowym zwycięstwem Włodarczyka. Nieco krzykliwy Francisco, w moim odczuciu nie jest w stanie zrobić wielkiej krzywdy Diablo. Polak zwyczajnie zbyt dobrze się broni. Tak było również w pierwszej walce, gdzie przykładowo w I rundzie Diablo trafił czysto 2 razy, Francisco raz (sprawdziłem to z aptekarską dokładnością). I jak punktować taką walkę?

Zapraszam do komentowania tej walki i innych pojedynków z gali we Wrocławiu. W ringu zobaczymy też Kamila Łaszczyka, a swój wielki powrót zanotuje Łukasz Janik, który w materiałach video zamieszczanych na ringpolska.pl prezentował się dość ciekawie.