Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta – Wasze typy

Informacja Gala rozpocznie się o godzinie 20. Walka Gołota vs Saleta rozpocznie się prawdopodobnie ok 23.

Poniżej, linki do TRANSMISJI w internecie.

Andrzej Gołota (41-7-1, 33 KO) vs Przemek Saleta (43-8, 21 KO). Szczerze, to walka ta niespecjalnie wzbudza moje zainteresowanie, choć trzeba przyznać, że nakręca duże zainteresowanie wokół boksu. Na treningu medialnym, który odbył się jakiś czas temu na warszawskim Torwarze, przyszło tylu kibiców, że część musiała pozostać na zewnątrz. Gdyby nie redaktor Pindera i ja nie wtargnąłbym na salę, na szczęście udało się razem sforsować ochronę, i pamiątkowe zdjęcia Gołoty udało się zrobić. Do archiwum, bo miejmy nadzieję, że Gołota więcej do ringu wychodzić nie będzie.

Poniżej, linki do TRANSMISJI w internecie.

W młodości Gołotę oglądało się z nieskrywanym podziwem. Wychodził do ringu z absolutną światową czołówką, choć najczęściej kończyło się to dla niego, i dla kibiców dość brutalnie. Dziś, 45-letni Gołota na żywo nie robi już wielkiego wrażenia. Przygarbiony, sprawia wrażenie dużo niższego niż podawane przy nim 193 cm, choć trzeba przyznać, że humor mu dopisuje.

Przemek Saleta moim bohaterem z młodości nigdy nie był, choć i jego walki, jeśli tylko były dostępne oglądałem. Ringowa kariera Salety nigdy wielkiego wrażenia nie robiła, a jego walki przy pojedynkach w wykonaniu Gołoty, jawiły się jako lekkie nudziarstwo. Żadnej ringowej wojny z udziałem Przemka Salety nie pamiętam, i taka właśnie kariera bokserska Przemka była – niezbyt porywająca.

Dziś obaj Panowie staną na przeciw siebie. Na treningu medialnym Gołota wypadł zdecydowanie lepiej. O dziwo, bardzo nisko schodził na nogach, prezentował fajny jak na 45-latka balans, był bardziej ruchliwy i wyluzowany niż Saleta. Ten, dreptał powoli po ringu i nie zachwycał raczej szybkością ruchów.

Nie ukrywam, że w starciu tych dwóch stawiam na Gołotę. Nawet pomimo optycznie dużo lepszego przygotowania fizycznego Salety, nie wydaje się, by dysponował on jakimkolwiek argumentem przeciwko Gołocie, jeśli ten, ma sprawną lewą rękę. Bo jeśli nie, faworytem będzie Saleta.

Rozpatrywanie szans, któregokolwiek z tych dwóch emerytów traktuje jednak z przymrużeniem oka. W tej walce nie chodzi przecież o wynik, ale miejmy nadzieję, o show i godne pożegnanie obu prekursorów zawodowego boksu w Polsce.

 

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

http://meczelive.com/dyscypliny/kanaly/kanal,4/

http://www.3.d.pl/p/channel-2.html

http://agenttv.xp3.biz/agent5.php

http://www.ark-tv.eu/index.php?p=1_4_Channel-1

http://ark-tv.eu/index.php?p=1_6_Channel-3

http://beststream.freetzi.com/best1.php

http://citylive.orgfree.com/c1.php

http://citylive.orgfree.com/c4.php

http://hdmecz.okis.ru/hdmecz-4.html

http://79.96.137.217/s/index15.html

http://meczepl.manifo.com/

http://www.nadawanietv.cba.pl/viewpage.php?page_id=2

http://ogladajonline.com.pl/transmisje-live/

http://sportlivelink.blogspot.com/2012/01/channel1.html

http://www.1-tv.pl/p/channel-2.html

http://tvsatelita.freetzi.com/tv15.php

 

Video z ważenia przed walką. Andrzej Gołota wniósł na wagę 110,1 kg, zaś Przemysław Saleta 104,9 kg.

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta livestream relacja na żywo 23 kwietnia